Nova Gradiška srušila prvaka države

Bila su to dva i pol sata spektakularne odbojke

Autor: bportal | Datum objave: 12.12.2016

Fenomenalno! Do genijalnog su nedostajala samo dva poena u 4 setu, no i nakon ovakvog raspleta moramo svi biti i više nego zadovoljni, Nova Gradiška je priredila veliko iznenađenje, ne možemo reći senzaciju jer na domaćem parketu ove djevojke mogu protiv svih, ali srušiti Mladost – to je iznenađenje!

ŽOK Nova Gradiška – HAOK Mladost 3:2  (25:22,14:25,25:23,23:25,17:15)

Velika, najveća pobjeda sezone Nove Gradiške dala se naslutiti odmah na početku, vidjelo se od prvog poena da su djevojke potpuno u utakmici, povele su 6:0 i odmah primorale gostujućeg trenera da zatraži minutu odmora. Naravno da set tu nije bio riješen, Mladost je prejaka ekipa da bi olako izgubila set, i tako je i bilo, nisu se dale, vratile su se potpuno u egal, ali na kraju je set potpuno zasluženo otišao na stranu Gradiške.  Nije bilo segmenta igre koji nije vrhunski funkcionirao, dok je u drugom zakazao blok, Zagrepčanke su lako osvajale poene, pa se Runjaš prilično rano odlučio odmarati ključne igračice svjestan da se gotovo nemoguće vratiti u igru za set, što se kasnije pokazalo kao prava odluka!

Više na sportalo.hr.

VIDEO Gužva na graničnom prijelazu Slavonski-Bosanski Brod

Stiže kratka promjena vremena

Hrvatska vaterpolska reprezentacija U 20 na pripremama u Slavonskom Brodu

Među Ljubičaste došli Vrhovac, Ćurković i Bandalo

Brođanin Oliver Mofardin do zlata na Svjetskom prvenstvu

Stjepan Vučković i Dražen Lozić pobjednici 14. Natjecana orača Brodsko-posavske županije

KUD “Vrbje” na “Petrijevačkim žetvenim svečanostima”, Melani Petrović pohvala za “Kraljicu žetve”