Nogometaši Oriolika poraženi u Đakovu

Nogometaši Oriolika su na gostovanju u Đakovu u 16. kolu Treće lige - sjeveroistok poraženi s 1:0.

Autor: Josip Šebalj | Datum objave: 06.03.2017

Imali su Oriovčani u prvom poluvremenu dvije velike prigode preko Stubičana i Lucića koje nisu iskoristili, da bi Đakovo Croatia u 63. minuti preko Mihaela Pongračića postigla pogodak za 1:0. Imali su gostujući igrači, trener i navijači veliku primjedbu na pomoćnog suca budući je pogodak domaćina postignut iz zaleđa. Nakon toga je Goran Jurić iz slobodnog udarca pogodio vratnicu, dok se nešto kasnije Dominik Milinkovića našao 1 na 1 s domaćim vratarom, ali ga nije uspio svladati.

Na kraju je Oriolik u Đakovu ostao praznih ruku premda je prema igri zaslužio najmanje bod.

Ovog vikenda počeli su s nastavkom prvenstva i klubovi koji se natječu u 4. HNL – istok. Sva 3 kluba iz Brodsko – posavske županije bili su na gostovanjima. Željezničar je u Jurjevcu kod Zrinskog sve do 75. minute držao 0:0, a onda kako je to bio običaj u prvom dijelu sezone pred kraj utakmice Ljubičasti padaju u igri i domaćin s 2 gola preko Kovačića i Ivića dolazi do pobjede s 2:0.  Uspješni nisu bili niti nogometaši Graničara iz Brodskog Varoša koji su do 53. minute u Babinoj Gredi protiv Šokadije imali 0:0. Nakon toga je domaćin postigao 4 gola za uvjerljivu pobjedu sa 4:0.  Zato su nogometaši Sloge iz Nove Gradiške uzeli sva 3 boda na neugodnom gostovanju u Tenji kod Slavonca kojeg su svladali s 2:0. Golove za 9. pojedu Sloge u sezoni u plasman na 4. mjesto dali su Filip Bungić i Matej Ivanović.

Eksplozija plina u Vrpolju, ozlijeđena starica (83)