Nina Novak i Krunoslav Rimac s hrvatskom reprezentacijom osvojili turnir u Sloveniji

Hrvatska ženska košarkaška reprezentacija do 14. godina za koju nastupaju igračice rođene 2005. godine i mlađe osvojila je Međunarodni turniru u Sloveniji.

Autor: Brodportal | Datum objave: 19.08.2019

Ovo natjecanje koje se održava u Slovenj Gradecu je neslužbeno Europsko prvenstvo za ovu dob koja nema niti jedno službeno niti Europski, niti Svjetsko prvenstvo. U finalu su mlade Hrvatice s 55:53 u vrlo zanimljivom susretu svladale Mađarsku, dok vrijedi izdvojiti da je članica Broda Nina Novak u finalnom susretu postigla 8 koševa. Uz nju je u stožeru ženske reprezentacije Hrvatske bio njen klupski trener Krunoslav Rimac.

Zdravko Mamić iz Brlog Predstavlja objavio spot za novu pjesmu "Ulicama grada"

VIDEO

Međužupanijsko natjecanje u vožnji motornog vozila održano u brodskoj Industrijsko-obrtničkoj školi

Žrtva trčanja 21,5 kilometar neznatna u odnosu na živote hrabrih seljaka koji su se borili za istinu