Na Kupu Hrvatske u Slavonskom Brodu nastupilo 170 kajakaša, Olimpikovcima 15 medalja

U subotu 14. srpnja u Slavonskom Brodu na rijeci Savi je održano 3. kolo Kupa Republike Hrvatske u kajaku i kanuu na mirnim vodama.

Autor: Brodportal | Datum objave: 16.07.2018
Na Kupu Hrvatske u Slavonskom Brodu nastupilo 170 kajakaša, Olimpikovcima 15 medalja


 Nastupilo je 10 najboljih hrvatskih klubova sa ukupno 170 kajakaša. Izvan programa Kupa RH održane su i tri utrke na 2 kilometra sa okretima na kojima je ukupno nastupilo gotovo 40 natjecatelja! Pored gore spomenutih utrka održana je i utrka početnika kajak kanu kluba Olimpik te su svi sudionici, a ukupno njih 11 nagrađeni medaljama i diplomama na veliku radost njih samih i njihovih roditelja koji su ih bodrili sa obale.

Svoj prvi nastup su tako zabilježili: Karla Buhač, Marija Velikanović, Nina Knežević, Andrea Heđeš, Elena Marić, Lana Katinić, Mihael Pavlešin, Leon Katinić, Patrik Brekalo, Adrijan Ružić i Adrian Đaković. Sve su to klinci koji su se prije nešto manje od mjesec dana upisali u malu školu kajaka te pod nadzorom trenera Marka Lipovca savladali svoje prve kajakaške korake.

Rezultati utrka Kupa Republike Hrvatske:
 
MK-1 škola kajaka - dječaci 500m
1. Leon Potočki - Belišće
2. Fran Majstorović - Hrv. Kostajnica
3. Petar Majstorović - Hrv. Kostajnica
 
MK-1 škola kajaka - djevojčice 500m
1. Mia Stojaković - Belišće
2. Jana Lang - Aljmaš
3. Veronika Bunjevac - Hrv. Kostajnica
 
MK-1 mlađi kadeti 500m
1. Luka Račić - Hrv. Kostajnica
2. Benedikt Kolundžić - Oriolik
3. Antonio Pavlešin - Olimpik
 
MK-2 mlađi kadeti 500m
1. Kolundžić-Pejić - Oriolik
2. Račić-Bunjevac - Hrv. Kostajnica
3. Petranović-Zanoški - Belišće
 
MK-1 mlađe kadetkinje 500m
1. Dora Opačak - Marsonia
2. Marija Bilić - Mračaj
3. Emanuela Lenac - Hrv. Kostajnica
 
MK-2 mlađe kadetkinje 500m
1. Opačak-Lepoglavec - Marsonia
2. Šubarić-Lenac - Hrv. Kostajnica
3. Jukić-Ždero - Mračaj
 
K-1 kadeti 500m
1. Stjepan Ivezić - Oriolik
2. Leon Matičević - Olimpik
3. Luka Lipovac - Olimpik
 
K-2 kadeti 500m
1. Lipovac-Matičević - Olimpik
2. Ivezić-Knežević - Oriolik
3. Lang-Bulić - Aljmaš
 
C-1 kadeti 500m
1. Petar Kolundžić - Oriolik
2. Drago Bulić - Aljmaš
3. Benedikt Kolundžić - Oriolik
 
K-1 kadetkinje 500m
1. Leona Bužimkić - Hrv. Kostajnica
2. Katja Vukoje - Olimpik
3. Hana Solomun - Hrv. Kostajnica
 
K-2 kadetkinje 500m
1. Vukoje-Orkić - Olimpik
2. Lenac-Bužimkić - Hrv. Kostajnica
3. Posavac-Prozorac - Oriolik
 
K-1 mlađi juniori 500m
1. David Aračić - Olimpik
2. Mihael Galetović - Olimpik
3. Domagoj Babić - Marsonia
 
K-2 mlađi juniori 500m
1. Aračić-Veočić - Olimpik
2. Galetović-Jelinić - Olimpik
3. Babić-Arar - Marsonia
 
C-1 mlađi juniori 500m
1. Darko Erceg - Marsonia
2. Gabriel Jagodar - Oriolik
3. Dominik Kolundžić - Oriolik
 
C-2 mlađi juniori 500m
1. Erceg- Martinović - Marsonia
2. Jagodar-Kolundžić - Oriolik
3. Bulić-Bulić - Aljmaš
 
K-1 mlađe juniorke 500m
1. Hana Ćerić - Marsonia
2. Rea Grozdanić - Rab
3. Renee Tkalec - Rab
 
K-2 mlađe juniorke 500m
1. Grozdanić-Tkalec - Rab
2. Kordić-Perčinić - Rab
3. Buhač-Velikanović - Olimpik
 
Slijede međunarodne regate u Bosanskom Brodu i Bosanskoj Gradišci.
Zadnje vijesti

U blizini Novog Topolja prometna nesreća s teško ozlijeđenim osobama

U Brodu održan Filmski festival

VIDEO Kristina Kegljen radi na novim sjajnim projektima

SPORT

Reorganizacija Futsala

Tri druge lige od jeseni 2019. godine

NAJČITANIJE DANAS

Počinje 23. Novogradiško glazbeno ljeto

Četiri večeri odlične zabave uz S.A.R.S., Hanku Paldum, Plavi orkestar, Bebeka...

FOTO GALERIJA

U Koraću održana 6. Smotra folklora 'Gospi u čast'

Svetkovina svetog Lovre svečano proslavljena u Požegi

Novi radovi na proširenju kolnika i izgradnji biciklističke trake u Budakovoj ulici

Doživotni zavjeti sestre Ivane Ćurić, redovnice Družbe Kćeri Božje Ljubavi

11. Kukuruzijada u Gornjim Andrijevcima, najbolja do sada