Mlađim uzrastima Olimpika najviše pobjeda

Proteklog vikenda na našem prekrasnom jezeru Petnja je održano i 3. kolo kupa Hrvatske za mlađe dobne uzraste.

Autor: bportal | Datum objave: 04.07.2016

Nastupio je čak 161 natjecatelj iz 10 ekipa, a od ukupno 22 utrke u čak 11 su slavili domaći natjecatelji Olimpika čime su dokazali još jednom kako su trenutno najuspješniji klub u Hvatskoj.

Natjecalo se u kategorijama škole kajaka, mlađih kadeta, kadeta i mlađih juniora na 1000m i na 200m.

Zlatne medalje su osvojili: Sara Čubrilo, Nataly Pavlešin, Alen Durak, Alen Nezić, Leona Pavlešin, David Aračić, Mihael Galetović, Luka Lipovac i Ivona Čubrilo.

Medalje su još osvojili: Barbara Galetović, Nika Đukić, Patrik Aračić, Neo Jukić, David Orkić, Antonio Pavlešin, Antonela Orkić, Gabriel Jelinić.

A nastupili su još: Katja Vukoje, Marin Jelinić, Mihael Šokić, Leon Đukić, Noa Jukić, Mihael Veočić, Mihovil Janković, Matej Bančić.

Trenutno u poretku od ukupno 22 utrke zbrojem bodova Olimpikovci vode u čak 11 utrka.

Slijedi prvenstvo Hrvatske, a nakon prvenstva i posljednje kolo kupa RH u Zagrebu.