Mlađi kadeti ŠR Brod na PH u Umagu osvojili 7. mjesto

Mlađi kadeti Škole rukometa Brod igrači rođeni 2000. godine i mlađi nastupili su na završnici Prvenstva Hrvatske koja je održana u Umagu.

Autor: Josip Šebalj | Datum objave: 06.06.2014

U konkurenciji 20 klubova, mladi Brođani su na kraju osvojili 7. mjesto. U svojoj skupini su bili drugi nakon što su svladali Dubravu i Varaždin, a izgubili od Umaga i Akademije Balić – Metličić iz Splita. U osmini finala su s 13:10 svladali Viroviticu, da bi u četvrt-finalu s 22:8 doživjeli poraz od kasnijih prvaka Hrvatske mlađih kadeta Zagreba. Nakon toga igrali su za plasman od 5 do 8. mjesta te su prvo sa 6:5 ponovo poraženi od Akademije Balić – Metličić da bi u susretu za 7. mjesto s 9:4 svladali Mladi rudar iz Labina. U sastavu škole rukometa Brod vrijedi izdvojiti: golmana Joška Tokića, bekove Patrika Gramnjaka, Dorijana Meštara, krila Sandi Bohma, Filipa Prusinu i Dorijana Petrovića, te pivota Filipa Marića.