Marsonia slavila u Donjim Andrijevcima

U 2. kolu Županijskog kupa Marsonia je gostovala kod NK Tomislav u Donjim Andrijevcima.

Autor: Josip Šebalj | Datum objave: 11.10.2017

Prvo poluvrijeme zvaršilo je 0:0, nije bilo velike prigode niti na jednoj strani. Tek pokušaji za Marse: Rosandića, Bundavice i Mišića, dok je za domaće dva puta golmanu Bijelo - crnih Gavriću zaprijetio Ante Kruljac.

No u drugom poluvremenu situacija se mijenja. Marsa je povela 0:1. S desne strane ubacio Damir Mirković, a Matej Sivrić je s ruba kaznenog prostora voleja bez čekanja pogodio u lijevi gornji kut nemoćnog Jagnjića. Nekoliko minuta nakon toga Marsa povisuje na 0:2. Ponovno je s desne strane ubacio Mirković, a pred golom je u 62.minuti Hrvoje Mišić najprisebniji koji je iz blizine ugurao loptu u mrežu.

U 77. min domaći Tomislav mogao smanjiti na 2:1, ali je na ubačaj Ante Kruljca iz slobodnog udarca pred golom Mladen Matijević.

U 80. min je Marsonia mogla do 3:0 kad je razigrani Mirković ponovno u dobru prigodu gurnuo sada Madžarevića, ali ovaj se pred domaćim golom nije najbolje snašao. preko gola.