Marsonia poražena od Belišća koje je preuzelo vodstvo u 3. HNL istok

Derbi 24. kola Treće HNL – istok igrao se u Belišću u kojem je istoimena domaća momčad s 2:1 pobijedila vodeću Marsoniju koju je na taj način skinula s 1. mjesta.

Autor: Josip Šebalj | Datum objave: 25.04.2021

Već za prvih 9. minuta domaći su postigli 2 gola za vodstvo od 2:0, dok su nakon toga Brođani imali 4 prigode koje nisu pretvorili u smanjenje rezultata. To im je ipak pošlo za nogom u 59. minuti preko Filipa Bungića nakon prodora Silvija Mihića, međutim, do kraja Bijelo – crni nisu uspjeli postići pogodak za poravnanje te su vodeću poziciju prepustili upravo Belišću koje sada ima 2 boda prednosti.

Ostali klubovi iz Brodsko-posavske županije, NK Oriolik, NK Sloga i NK Slavonac svoje utakmice 24. kola igraju danas.