Marsonia do prve gostujuće pobjede u Pleternici nakon preokreta

Danas su igrane utakmice 8. kola Treće HNL istok, Marsonia je gostovala u Pleternici kod Slavije.

Autor: Brodportal | Datum objave: 25.09.2021

Domaći su krenuli bolje i poveli u 16. minuti pogotkom Ivana Blatančića koji na 2:0 povisuje dvije minute kasnije u 18. minuti, prvi gol je bio iz igre, a drugi iz jedanaesterca. No, Brođani se ne predaju i već u 29. minuti smanjuju vodstvo na 2:1 pogotkom Mrvelja. U 40. minuti gosti ostaju bez igrača, golman Kramer nakon starta na igraču Slavije dobio je crveni kartom.

U drugo poluvrijeme Bijelo-crni ulaze s golom i igračem nedostatka no ne posustaju. Do poravnanja dolazi u 78. pogotkom Jašarevića za 2:2, a u posljednjim minutama igre Mišić zabija na dodavanje Bundavice za prvu ovosezonsku pobjedu Marsonije na gostujućem terenu.