Marsonia bolja od Đakovo Croatije, važna pobjeda Sloge

Danas su igrane utakmice 7. kolo Treće HNL-istok, Marsonia je na Stadionu kraj Save ugostila Đakovo Croatiju.

Autor: Brodportal | Datum objave: 18.09.2021

Bijelo-crni krenuli su borbeno od starta i došli do ranog vodstva. Prvo je Križanović zabio u 3. minuti, a u 11. loptu u gol šalje Đurković. I to su jedina dva gola, Brođani su nakon drugog gola usporili i više čuvali rezultat. Nastavio se niz pobjeda bez primljenog gola Marsonije na domaćem terenu, a ovo je prvi poraz Đakovčana.

Novogradiška Sloga ugostila je NK Slaviju iz Pleternice. U dinamičnoj utakmici u kojoj je Sloga dominirala naša je momčad slavila zasluženo rezultatom 3:0. Prvo poluvrijeme proteklo je u brojnim promašajima Sloge, a prvo ime susreta tada je bio gostujući vratar Karlić.  Drugo poluvrijeme Sloga otvara na najbolji mogući način. U 46. minuti Mihael Katinić krasnim pogotkom pogađa za 1:0. U 61. minuti Nikola Tomić povećava na 2:0 na asistenciju Frana Balunovića. Točku na i stavio je Vinko Medvedović pogotkom za 3:0 u 71. minuti.

Nogometaši Oriolika poraženi su od Slavonije iz Požege 2:1 na domaće terenu u Oriovcu. Za domaćina je zabio Lucić, a goste Antunović i Peharda. Omladinac je poražen 5:1 u od Darde na gostovanju.

Slavonac iz Bukovlja sutra je na gostovanju kod Bedem u Ivankovu.