Marsonia bez pola prvog sastava slavila nad Čepinom

Danas su se igrale utakmice 27. kola Treće HNL - istok. Marsoniji je na Stadion kraj Save došao Čepin.

Autor: Brodportal | Datum objave: 15.05.2019

Brođani su u utakmicu ušli bez čak sedam igrača prve postave koji nisu mogli igrati zbog crvenih i žutih kartona ili ozlijeda. Trener Ostojić nije na raspolaganju imao Čanića, Balentovića, Radića, Begića, Sivrića, Šimca i Katanića.

Gosti u prvom poluvremenu bolji, no ne dolaze do pogotka. Bungić u velikoj prilici u 3. minuti na ubačaj Ivića, ali Memović brani i odbija u gredu. Batarilo-Čerdić u 18. iz blizine glavom točno u Memovića, a u 27. Gelo na dodavanje Grgića iz dobre pozicije prebacio okvir gola. Domaćini jednom prelaze centar i u 33. uporni Gudelj uzeo je loptu Kundidu te nesebično uposlio Mišića koji zabija za 1:0. Do kraja poluvremena Bungić puca preko gola.

U drugom poluvremenu Marsa ponovno iz prve prigode zabija za 2: 0. Igrala se 57. minuta kada je Grgić prošao po lijevoj strani, ušao u kazneni prostor, ali njegov udarac odbija vratar Kordić, natrčava Mišić i svojim drugom golom povećava na 2:0. Gosti u nastavku napadaju, u 61. Memović odlično brani udarac Agatića, a minutu kasnije i Gele. U 65. Krstanović je u dobroj poziciji za smanjenje razultata no lopta ide pokraj desne vratnice. I Brođani napadaju, Mišić nakon kontre Gudelja pogađa vratnicu u 70. minuti. Rolj iz blizine puca u 82. nakon dobre akcije, ali Memović je i dalje siguran. Nova prigoda za goste u 86., puno odbijanja, ali Memo brani. Agatić minutu kasnije puca s ruba 16 metara dobar udarac, ali malo pokraj lijeve vratnice. U 90. ponovo gužva pred golom uz puno odbijanja, ali Memović brani.