Loreni bronca na finalu proljetne lige

U srijedu je na stadionu "Gradski vrt" u Osijeku održano finale proljetne lige odnosno 4. kolo, gdje su mladi atletičari trčali utrku na 60 m.

Autor: bportal | Datum objave: 16.06.2016

Lorena Šeremet je u kategoriji cicibanki osvojila 2. mjesto. Petra Lesar je u kategoriji mlađih limačica osvojila 4. mjesto. Lana Solar u kategoriji starijih limačica bila je 13. Nakon utrke na 60 m proglašeni su i pobjednici u ukupnom poretku. Ukupno je sudjelovalo više od 200 mladih atletičara iz Slavonije i Baranje. U ukupnom poretku Lorena Šeremet je osvojila 3. mjesto i brončanu medalju u kategoriji cicibanki. Petra Lesar je ukupno 5. u kategoriji mlađih limačica.