Lana, Petra i Lorena na finalu Erste plave lige

U utorak 29.8. na SRC "Mladost" u Zagrebu održano je veliko finale "Erste plave lige", a u sklopu 67. Hanžekovićevog memorijala.

Autor: Brodportal | Datum objave: 31.08.2017

Nakon održanih kvalifikacija u šest gradova: Makarska, Zadar, Pula, Rijeka, Zagreb i Osijek. Na finalu je nastupilo 12 najboljih atletičara u svakoj disciplini i to u kategoriji 4., 5., 6. i 7. razreda. I ovog puta članice AK Marsonije predvođene trenerom Antunom Šeremetom, ostvarile su vrlo dobre rezultate. U finale su se plasirale Lana Solar, Petra Lesar i Lorena Šeremet. Lana je osvojila peto mjesto na 60 m, kao i peto mjesto na 300 m u kategoriji 5.razreda. Petra je također osvojila peto mjesto na 300 m u kategoriji 4.razreda. Lorena je osvojila deseto mjesto na 60 m u kategoriji 4.razreda (treba istaknuti da je Lorena bila najmlađa jer je učenica 2.razreda) Natjecanje je inače bodovano i ekipno te je Osijek osvojio odlično 2.mjesto iza Zagreba, a uspjehu su pridonijele i mlade brodske atletičarke koje su nastupile za ekipu Osijeka.