Nakon što je prošlog vikenda Marsonija slavila nad Metalcom, a Željezničar protiv Grafičar Vodovoda, sada će momčad s Livade u novoj domaćoj utakmici ugostiti Metalca. Iako sada u goste stiže neugodniji protivnik u Željezničaru se nadaju još jednom dobrom rezultatu i novoj domaćoj pobjedi.
Prvo proljetno kolo u četvrtoj ligi Željezničaru je donijelo otvaranje polusezone kakvo je samo mogao poželjeti. Tri upisana boda i uvjerljiva 4:1 pobjeda protiv Grafičar Vodovoda odlična su najava proljetnih ambicija. One su jasne – pobjeći s dna tablice i osigurati miran nastavak sezone. Na tom putu prva prepreka je novi osječki protivnik – Metalac. Dobro za ekipu s Livade je što i ovoga puta igraju na svom terenu, ali opuštanja nema jer stiže kvalitetniji protivnik od onoga prije sedam dana.
Igrači su nakon pobjede također puni samopouzdanja i protiv Metalca očekuju nove bodove.
Proeljtni raspored Želji ide na ruku i s velikim brojem domaćih utakmica bit će lakše pobjeći sa začelja.
Iako je iza Palića tek prva utakmica, potvrdio je da se radi o pojačanju. Također ne dvoji da njegovoj novoj ekipi nije mjesto na dnu poretka četvrte lige. Činjenica da će iz Zagreba dolaziti samo na utakmice, kaže, neće smetati kako bi dao svoj puni doprinos i pomogao pri bijegu iz teške situacije.
Drugo kolo nastavka i ukupno 17. u ovogodišnjoj 4. ligi Željezničar i Metalac igraju sutra na Stadionu Stanko Vlajnić Dida s početkom u 15 sati.
