Košarkaši Rekord Tima u ludoj utakmici pobijedili Belišće

Košarkašice Broda na Savi u utakmici 19. kola su s 87:69 poražene u Puli od istoimene domaće ekipe.

Autor: Josip Šebalj | Datum objave: 06.03.2017

Nakon prve četvrtine bilo je 25:17 za domaće koje su na odmoru imale 45:32. Uspjele su Brođanke u trećoj četvrtini smanjiti na vrlo pristojnih 65:55, ali do senzacije nisu došle te su Puljanke koje se bore za 3. mjesto zabilježile očekivanu pobjedu. Igračice trenera Rimarčuka pružile su sasvim dobar otpor te su odigrale korektnu utakmicu u kojoj je Mihaela Lazić postigla 27, Iva Šarić 14, Marina Grbeša 11, a Ana Kolar 10 koševa.

Košarkaši Rekrod Tima u posljednjem 18. kolu A-2 lige – istok u Oriovcu su u ludoj utakmici s 89:84 pobijedili drugoplasirano Belišće. Tako su igrači trenera Igora Kovačevića pomogli Borovu koje je obranilo naslov od prošle godine, dok su Oriovčani s 10 pobjedom ovu sezonu završili na 4. mjestu. Gosti iz Belišća su nakon prve četvrtine imali vodstvo od čak 35:21, dok je na poluvremenu bilo velikih 61:37 za goste. Malo je tko tada u dvorani u Oriovcu vjerovao da Rekord Tim u nastavku može do pobjede. Međutim, upravo se to i dogodilo te su domaći odigrali sjajno drugo poluvrijeme u kojem su nadigrali Belišće. Kod Oriovčana je Bruno Čelebija ubacio 25, Saša Radosavljević 24, Egon primaroac 12, a Petar Živković 11 koševa.