Košarkaši Marsonije do velike pobjede u Belišću

KK "Belišće" – KK "Marsonia" 87:94

Autor: Josip Šebalj | Datum objave: 12.12.2021

Do velike pobjede došli su košarkaši Marsonije koji su u 8. kolu na gostovanju u Belišću s 94:87 pobijedili istoimenog aktualnog prvaka Druge lige – istok. Odigrali su igrači trenera Igora Kovačevića sjajnu utakmicu pogotovo u napadu te su tako nakon prve četvrtine imali vodstvo od 24:18 koje je na poluvremenu iznosilo 48:41.

S dobrom igrom nastavili su Brođani i u drugom poluvremenu, pa je tako uoči posljednje četvrtine bilo 71:65 za košarkaše Marsonije koji su do kraja sačuvali stečeno vodstvo.

U ekipi trenera Igora Kovačevića najučinkovitiji bili su Arian Kovačević s 26, Patrik Maskaljević s 21, Hrvoje Raspasović s 19 i Andro Matuško s 11 koševa.

Bila je ovo 5. uzastopna pobjeda košarkaša Marsonije koji su Belišću nanijeli prvi poraz u ovoj sezoni te će se do kraja s njima uz Đakovo i Vinkove boriti za 1. mjesto.

U slijedećem kolu Brođani će na domaćem terenu ugostiti Borovo koje se na ljestvici nalazi u sredini s polovičnim učinkom.

Nezakonito isplatili više milijuna kuna s računa trgovačkih društava i oštetili državni proračun

"Cilj nam je postati najmoderniji regionalni obrazovni centar na području Slavonije i Baranje"