Dvije pobjede mlađih kadeta RK Brod

U nedjelju, 23. rujna u dvorani Brod odigrao se 1. krug 1. HMKRL Istok mlađi kadeti (2004/05 godište) su ugostili vršnjake iz RK Viro Virovitice i RK Nova Gradiške.

Autor: Brodportal | Datum objave: 24.09.2018

U prvom susretu protiv vršnjaka iz RK Viro Virovitice Brođani igraju jednu dobru i neizvjesnu utakmicu. Pred sami kraj utakmice prelazimo u vodstvo i upisujemo pobjedu rezultatom 22:19 (11:13).

Drugu utakmicu igramo protiv ekipe iz RK Nova Gradiška i u nijednom trenutku pobjeda nije dolazila u pitanje. Utakmica je završila rezultatom 19:14 (13:3 poluvrijeme). U obje utakmice istaknuli su se M. Bajan, F. Jurišić i J. Marić. Trener Ivan Janjić dao je priliku svim igračima.

Poslije mlađih kadeta došao je red i na ekipu seniora. Odigrali smo prijateljsku utakmicu s bivšim prvoligašem ekipom iz Nove Gradiške. U jednoj teškoj utakmici u kojoj nismo mogli računati na nekoliko igrača iz prve postave uspjeli smo pobijediti goste iz RK Nove Gradiške.

Utakmica je uglavnom protekla u našem vodstvu između tri do četiri gola razlike. Pred sami kraj utakmice imamo pad koncentracije i par tehničkih grešaka gosti su izjednačili na 24:24, ali ipak smo neizvjesnu završnicu riješili u našu korist rezultatom 27:26.

Trener Saša Sertić dao je priliku svim igračima, a cijelo drugo poluvrijeme na našem golu je stajao kadet Ivan Rakić i opravdao ukazano povjerenje.

dm donirao opremu vrijednu 130 tisuća kuna Općoj bolnici „Dr. Josip Benčević“ Slavonski Brod

Policajac educirao učenike u programu “Školski medni dan i promocija hrvatskih pčelinjaka“