Dora Has prvakinja Hrvatske u borbama

U subotu i nedjelju, 23 i 24. listopada 2021. održano je Prvenstvo Hrvatske u karateu za najmlađe uzraste u borbama.

Autor: Brodportal | Datum objave: 26.10.2021

Unatoč otežanim uvjetima uslijed pandemije covid 19, nastupilo je 620 natjecatelja iz 70 hrvatskih karate klubova. Za Karate klub Slavonski Brod nastupili su Leo Lamešić, Adrijan Jagnjić, Dani Avdagić, Nikola Birač, Dora Has i Veronika Čengić.

Natjecatelji KK Slavonski Brod osvojili su pet odličja (prvo, dva druga i dva treća mjesta).

Dora Has u uzrasnoj kategoriji mlađih kadetkinja – 55 kg osvojila je prvo mjesto.

Druga mjesta osvojili su Veronika Čengić i Adrijan Jagnjić. Nikola Birač prošlogodišnji prvak Hrvatske morao se zadovoljiti trećim mjestom kao i Dani Avdagić.

Uspješan vikend za najmlađe brodske karataše, a već sljedeći vikend očekuje nas prvenstvo Hrvatske za kadete, juniore i U 21 u katama koje će se održati u Zagrebu.