Članovi AK Marsonia nastupili na 23 natjecanja

U 2018. godini članovi atletskog kluba Marsonia nastupili su na 23 natjecanja i osvojili ukupno 94 medalje ( 36 zlatnih, 39 srebrnih i 19 brončanih).

Autor: Brodportal | Datum objave: 19.12.2018

Najviše medalja u klubu osvojila je Lorena Šeremet, 20, Filip Orkić 14, Petra Lesar 13, Marija Bulatović 11, Toni Prusina 9, Zrinoslav Kekez 7... Najvrjedniji rezultat postigao je Filip Orkić koji je osvojio brončanu medalju na pojedinačnom prvenstvu Hrvatske u krosu za limače te 1.mjesto na krosu Sportskih novosti za učenike 4.razreda. Na državnom rangu natjecanja još su se istaknuli:

Petra Lesar - bronca na krosu "SN" i finale Erste plave lige
Lana Solar- finale erste plave lige
Lorena Šeremet - 5.mjesto na krosu "SN", završnica sportskih igara mladih
Toni Prusina - završnica sportskih igara mladiih

Uspješno je organiziran i ove godine 8.atletski miting. Po riječima trenera Šeremeta ova godina je uspješnija od prošle i po broju medalja (30 više) i po rezultatima, a od mladih atletičara za sljedeću sezonu očekuju se još bolji rezultati.