Brodski Homeri hatrickom Kuzmića do pobjede

Danas se na Gradskim bazenima odigralo 1. Kolo Homer KUP-a, amaterske vaterolo lige.

Autor: Brodportal | Datum objave: 11.03.2018

U prvoj utakmici snage su odmjerili VK DAR D.O.O i Brodski Homeri. VK DAR ulazi odlično u utakmicu predvođeni kapetanom Damirom Grgurićem i golovima Rimca dolaze do prednosti od 3-1 nakon dvije četvrtine. U trećoj četvrtini Homeri ulaze koncentrirano i sa više snage i svježine predvođeni Kuzmićem koji s tri gola okreće rezultat na stranu Homera. Utakmica je završila rezultatom 4-6 za Homere!

Druga utakmica
 susrela je VK Budainka Clippers i VK UZGŠO Sport bar. Prava poslastica za sve ljubitelje vaterpola u kojoj se igrao gol za golom
. Od samoga početka pa do kraja prednosti su se konstantno izmjenjivale. Ekipa Sport bara dolazi do pobjede u zadnjim minutama utakmice. Budainku su predvodili Berezovski i Gajger s ukupno 6 pogodaka, a Sport bar Duspara i Tomičić sa 6 pogodaka.
 Konačni rezultat je bio 6-8 za VK Sport bar.

Suci: Noa Soldo i Sebastijan Mrkalj