Brođani uspješni u Banja Luci

U Banja Luci u subotu, 3.11. održan je 6. Grawe Energija Kup 2018.

Autor: Brodportal | Datum objave: 05.11.2018
Brođani  uspješni u Banja Luci

Na kupu je nastupilo 97 ekipa iz 11 država sa  1269 natjecatelja. Uz natjecatelje iz BiH-a nastupile su ekipe iz Njemačke, Austrije, Bugarske, Crne Gore, Slovenije, Makedonije, Bugarske, Egipta, Srbije  i Hrvatske. Brodski karataši nastupili su u sastavu Ana Lujić, Dora Has, Borna Kujundžić, Matea i Mihael Ećimović, Rita Mustapić i Karla Jurić.

U vrlo jakoj međunarodnoj konkurenciji  Brođani su osvojili  pet odličja (prvo, tri druga i treće mjesto):

• Ana Lujić, mlađe kadetkinje -32 kg prvo  mjesto
  • Dora Has, učenice 11.g. -40 kg drugo mjesto
  • Ekipno djevojčice 10-11 g, kata drugo mjesto
  • Ekipno djevojčice 12-13 g, kata drugo mjesto
  • Matea Ećimović, kadetkinje kata treće mjesto

Posebno veseli uspjeh Ane Lujić, koja se uspješno prilagodila  novoj uzrasnoj kategoriji. Ekipa djevojčica 10-11 godina nastupila je u sastavu Rita Mustapić, Karla Jurić i Dora Has, a ekipa djevojčica 12-13 godina u sastavu Rita Mustapić, Karla Jurić i Ana Lujić. Matea je u dobrom nastupu osvojila treće mjesto.

Nakon 25. Međunarodnog memorijalnog karate  kupa „Slavonski Brod 2018“, na kojem su sa 19 odličja  osvojili četvrto mjesto u ukupnom poretku, Brodski karataši nastavili su sa dobrim nastupima.

“Ni ove godine ne dvoji, za brodsko rodilište izdvoji!”