Borna Čengić i Borna Mađarević uspješni na Prvenstvu Hrvatske

U Rijeci, 02 i 03.12.2017. godine održano je prvenstvo Hrvatske u borbama za kadete, juniore i mlađe seniore (U21).

Autor: Brodportal | Datum objave: 06.12.2017

U dva dana nastupilo je nekoliko stotina karataša iz cijele Hrvatske. Za Karate klub Slavonski Brod nastupili su junior Domagoj Lukinić i mlađi seniori Borna Čengić i Borna Mađarević.

Borna Čengić osvojio je drugo  mjesto u kategoriji do 84 kg izgubivši tijesno u finalnoj borbi od Marciuša (sudionik SP. Tenerife). Borna Mađarević osvojio je treće mjesto u kategoriji do 67 kg,  čime je nastavio s  kontinuitetom osvajanja odličja na državnim prvenstvima. Borna je sa osvojenim medaljama na Seniorskom i U21  prvenstvu Hrvatske najuspješniji natjecatelj Karate kluba "Slavonski Brod" u 2017. godini. U borbi za treće mjesto Lukinić je radio neodlučeno 1:1, ali zbog pravila prvog poena morao se zadovoljiti petim mjestom.