Astra uspješna na 3. Kupu Hrvatske

U nedjelju 25. studenog održan je 3. Kup Hrvatske u Zagrebu, organizator je bio zagrebački klub Panda.

Autor: Brodportal | Datum objave: 26.11.2018
Astra uspješna na 3. Kupu Hrvatske




 Brodski plesači Športskog plesnog kluba Astra predstavili su se u 6 kategorija i svim kategorijama ostvarili ulaz u finale i osvojili čak  4 medalje.

Rezultati:

Velike formacije 3

1. mjesto – SUPERGIRLS – Ema Mandurić, Tina Kapetanić, Jana Hrkać, Marta Arsenić, Petra Matanović, Ela Kokot, Dora Vukosavić, Iva Olanović i Ena Bukvić, Kiara Mutavdžija.

Male formacije 3

1. mjesto – DOLLS – Lana Zubak, Ilaria Kraljević, Fabia Kljić, Karla Ambrozić, Maja Jerković, Erika Gašparac i  Gabriela Ivković. 

MINI

2. mjesto – Ena Jurić i Mihovil Vučković

4. mjesto - Maja Tolić i Matej Tomljanović

SENIORI C

3. mjesto - Nikolina Koporčić - Mihael Bikčević

4.  mjesto – CANDY – Lana Zorić, Ana Matić, Perta Vukoje, Dora Barišić, Ema Jozić, Tea Blažanović, Hana Crnojević i Gabrijela Jozić

Male formacije 1 

5. mjesto – MYSTIQUE – Lorena Marić, Lana Bošnjak, Mia Validžić, Dora Grabarević, Andrea Metić i Elena Štefanović, Melani Jerković.

Male formacije 2

6. mjesto - DANCING DOLLS - Lana Bašić, Lana Stjepanović, Korina Šaravanja, Natalija Rubil, Iris Bogunović, Tea Jerković i Nikolina Barunica.

Plesači Astre već idući vikend putuju u Petrinju na kvalifikacijsko natjecanje. 8. prosinca Nikolina i Mihael putuju u Sloveniju na Svetski Kup. A u međuvremenu, Astrini plesači nastupat će Garčinu i Slavnskom Brodu povodnom Advetna i sudjelovat će na Božićnom koncetru Grada Slavnskog Broda. Krajem prosinca organizirat će i tradicionalnu Božićnu priredbu.

Zadnje vijesti

Sutra na brodskoj Fišijadi 2020. riblji fiš kuhat će 60 ekipa

Započeo EU projekt Energetske obnove zgrade Policijske postaje u Okučanima

Obavijest građanima vezana uz korištenje osobnih isprava za vrijeme glasovanja

NAJČITANIJE DANAS

VIDEO

Francuz Romain biciklom iz Marseillea preko Slavonskog Broda do Japana

FOTO GALERIJA

Potpisan Sporazum o dogradnji i rekonstrukciji Muzeja Brodskog Posavlja

Za svećenike zaređeni Matija Aušić iz Slavonskog Broda i Matej Perić iz Tovarnika

Obnavlja se Mjesni dom J. J. Strossmayer

Obilježena 29. obljetnica osnutka 108. brigade ZNG

4. smotrom folklora i etno revijom počelo “Ljeto u Sibinju”