Astra pobijedila u 14 kategorija u Tuzli

U nedjelju 18. studenog održan je Međunarodni kup u Tuzli (BIH) pod nazivom "MEMORIJAL KUP "MUJANOVIĆ MIRALEM LALO" - TUZLA.

Autor: Brodportal | Datum objave: 23.11.2018
Astra pobijedila u 14 kategorija u Tuzli


 Športski plesni klub Astra predstavio se u 20 kategorija i odnio pobjedu u čak 14 kategorija. Osvojili su ukupno 14 zlatnih, 9 srebrnih i 2 brončane medalje. Natjecatelje su pratili trenerice Iva Kekez, Andrea Vološčuk, Korana Petričević i Katica Podnar.

Rezultati:

1. MJESTO 

  • Ena Jurić - Mihovil Vučković
  • Josipa Barunica - Dominik Ćužić
  • Tea Ćavara - Dominik Vološen
  • Elena Jerković - Luka Kelemović
  • DOLLS (Lana Zubak, Ilaria Kraljević, Fabia Kljaić, Karla Ambrozić, Gabriela Ivković, Maja Jerković, Iva Kapetanić)
  • SUPER GIRLS (Marta Arsenić, Bukvić Ena, Jana Hrkać, Ela Kokot, Petra Matanović, Dora Vukosavić, Kiara Mutavdžija, Vanessa Kocić, Sara Marić, Ema Mandndurić, Tina Kapetanić)
  • FLY GILRS (Lana Šalić, Lucija Naglić, Lorena Balentović, Lucija Putniković, Ana Bobetić, Korana Erić, Korina Čop)
  • STORM (Katja Svalina, Tea Pranić , Lara Benić, Lana Ivušić, Karla Matošević)
  • BANG BANG GIRLS (Klara Đurić, Petra Marić, Katja Čuljak, Hajdi Bosjak)
  • DIAMOND DOLLS (Mia Bukvić, Petra Katalinić, Nadia Katinić, Anđela Klaić, Ana Putniković, Lana Vidaković, Tara Vidaković)
  • MINIMOUSICE (Tea Mihačić, Leona Kapeš, Anja Bosjak, Ana Krajnović, Luna Čondrić, Amina Mašić, Barbara Tolić , Antonela Kljajić, Nika Makarun , Anamaria Šarac, Korina Ivezić)
  • WONDER WOMEN (Mia Perković, Magdalena Sulić, Andrea Živković, Lana Živković)
  • SHINE (Dora Matijašević, Emanuela Purić, Vanesa Vuksanović, Magdalena Vuksanović)
  • ROYALS (Nika Bukvić, Dorotea Marjanović, Magdalena Marjanović, Ena Ražek, Patricia Smoljo, Antonela Šuća, Marta Vinković, Leonarda Stepić)

2. MJESTO

  • Maja Tolić – Matej Tomljanović
  • Nikolina Koporčić – Mihael Bikčević
  • Antea Kodžoman – LovroVinaković
  • Bruna Buruš – Mateo Jerković
  • CANDY GIRLS (Lana Zorić, Ana Matić, Gabrijela Jozić, Ema Jozić, Petra Vukoje, Hana Crnojević, Tea Blažanović, Dora Barišić)
  • DANCING DOLLS (Korina Šaravanja, Lana Stjepanović, Lana Bašić, Iris Bogunović, Natalija Rubil, Tea Jerković, Nikolina Barunica)
  • MYSTIQUE (Lorena Marić, Elena Štefanović, Andrea Metić, Mia Validžić)
  • MINI FLY GIRLS (Katja Balentović, Eva Grgić)
  • FANCY GIRLS (Sara Butković, Bianca Galović, Ena Jerković, Elena Marić, Nataša Katinić)

3. MJESTO

  • Reina Maša Kodžoman – Robert Vološen
  • Ivana Dorić – Marko Babić

4. MJESTO 

  • Mia Pejić – Marko Vujčić

5. MJESTO 

  • Nika Bašić – Luka Smoljo

Zadnje vijesti

Uskrsni sportski vikend u znaku nogometa

Završena druga faza projekta Okusi graničarskog posavlja

Na graničnom prijelazu Slavonski Brod čekanje pola sata

FOTO GALERIJA

Misa posvete ulja u požeškoj katedrali

Posljednji tjedan foto natječaja "Volim svoju županiju"

Dan Brodsko posavske županije proslavljen uz dodjelu županijskih priznanja i nagrada

Započelo ukrašavanje grada povodom blagdana Uskrsa

Sjajni nastup Mazatora na 100 milja Istre