Alen Nezić trostruki prvak Hrvatske!

Prvi dan prvenstva Hrvatske u kajaku i kanuu na mirnim vodama KKK Marsonia dan osvojila je ekipni pobjednički pehar, član kluba Alena Nezića osvojio je tri zlatne medalje.

Autor: BrodPortal | Datum objave: 02.08.2014

Na zagrebačkom jezeru Jarunu u petak je započelo Prvenstvo hrvatske u kajaku i kanuu na mirnim vodama za sve uzrasne kategorije gdje nastupa 250 sportaša iz 12 najboljih klubova iz Hrvatske. Našu županiju predstavljaju tri kluba, Marsonia i Olimpik iz Slavonskog Broda te Oriolik is Slavonskog Kobaša.

Već prvi dan natjecanja Brođani su slavili. Mladi član Marsonije Alen Nezić čak se tri puta penjao na pobjedničko postolje, postao je trostruki prvak Hrvatske u kategorijama K-1 kadeti na 1000 metara, K-2 kadeti na 1000 metara i K-4 kadeti na 1000 metara. Tako su kadeti KKK Marsonije osvojili su prvo mjesto ekipno čime su osvojili i pobjednički pehar.

Olimpik je u kategoriji kadeta osvojio drugo mjesto! Monika Plesa i Sara Čubrilo su osvojile naslov prvakinja Hrvatske u kategoriji kadetkinja, a Ivan Plesa i Mihovil Janković u kategoriji kadeta osvajaju 3. mjesto u državi! Mlađi kadeti su ukupno 6. u drzavi, a dobar nastup i 4. mjesto u državi osvojili su David Aračić i Mihael Galetović!

Natjecanja se nastavljaju danas i u nedjelje, a možemo očekivati još dobrih rezultata i novih medalja.

Negativni nalazi svih uzetih briseva u Brodsko-posavskoj županiji, uključujući i medicinskog osoblja brodske bolnice